(098) 900-80-20
(073) 900-80-20
(098) 900-80-20
(073) 900-80-20
Главная Отзывы
Дорошенко
Варвара

Безумно счастлива, что обратилась в это агентство!!! Более профессиональных людей в жизне не встречала. Всё очень понравилось, особенно, очень внимательное отношение к клиентам. Риэлторы, для которых нет невыполнимых задач. Они самые лучшие в регионе!!!

Андросюк
Андрей

з превеликим задоволенням залишаю цей відгук!)
ми продавали квартиру і допомагала нам в цьому Аліна. враження від взаємодії дуже позитивні, все було чітко, по суті, без неадекватних дзвінків, пропозицій і переглядів типу "а вдруг повезе". рівень і якість комунікації приємно здивували.
оскільки це була перша наша продаж квартири, Аліна підказала і допомогла з багатьма нюансами які спростили нам переїзд і оформлення, за це теж окреме дякую!)
і за відповіді на всі запитання які в мене виникали і за підказки.
залишилось багато вдячності і приємних вражень.
в майбутньому, якщо виникне потреба продаж квартири я віддам тільки Аліні і буду впевнений в тому, що знову залишусь приємно враженим!!

Остапенко
Елена

Отличная команда профессионалов! Рекомендую 100%! Алла и Николай, лучшие из лучших!

Проценко
Ирина

Большое спасибо за быструю продажу квартиры! Вы лучшие! Рекомендую :-)

Муршель
Вадим

Купував квартирку собі, й буду брати потім ще одну батькам. Відповідь від працівників одразу по всім питанням. Супровід та поради в всіх питаннях при купівлі й подальшому оформленні(прописка та інше). Великий вибір нерухомості.

Махлай
Виталий

Ответственные и порядочные сотрудники.Всегда отличные предложения .